Pizzeria Maffisto wprowadza nową ofertę skierowaną dla firm będzie nią Lunch Time.

Wystarczy do nas zadzwonić i złożyć zamówienie składające się np. z : Dania z Grilla, Dania zapiekane, Makarony, Ryże, Sałatki  i Zupy.

Lunch Time będzie obowiązywać od Poniedziałku do Piątku w godzinach 11 – 16 w tym czasie każdy klient otrzyma 10% rabatu na złożone zamówienie.

Rewelacyjna oferta dla Firm oraz osób nie mających czasu na gotowanie w domu , złóż zamówienie i w ciągu 30 minut dostarczymy ci twoje zamówienie do firmy bądz domu . Możesz też zamówić na wynos i wracając odebrać je w naszym lokalu . Dla osób które będą zamawiać więcej niż raz w tygodniu przygotowaliśmy specjalną ofertę – dodatkowo otrzymają 10% RABATU na złożone zamówienie . Warunkiem jest złożenie kolejnego zamówienia w ciągu 7 dni , identyfikatorem jest numer telefonu podany do zamówienia .

 

Nasza Pizzeria organizuje też obsługę Cateringową w rewelacyjnych cenach – rabat nawet do 30% według cen z naszej oferty .

 

Jeżeli nasza oferta cię zainteresowała i chcesz skorzystać z naszej oferty cateringowej na dostarczanie posiłków na firm wyślij do nas zapytanie na maffisto@wp.pl  zawierające twoje przykładowe zamówienie a na pewno nasza oferta będzie dla ciebie atrakcyjna .

 

Jesteśmy w stanie wykonać dla ciebie indywidualne menu oraz dostosować się do godziny dostawy .

 

Pizzeria Maffisto